Prekių katalogas

DVIAUKŠTĖS LOVYTĖS

 • Dviaukštės lovos tinkamas sprendimas turint mažą vaikų kambarį. Kiekvienas vaikas turi savo erdvę, juk vaikams taip savrbu turėti kažką „savo“. Vaikams paugėjus dviaukštės lovas galima naudoti kaip dvi atskiras viengules lovas. Šios lovos dažniausiai gaminamos iš medienos, todėl yra ekologiškos ir saugios. Konstrukcija saugi, todėl galėsite būti ramūs, kad Jūsų atžalos nesusižeis. patartina lovas pritvirtinti prie sienos dėl saugumo. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje. Baldams suteikiama 24 mėnesių garantija.

  Vaikų kambario įrengimas dažnai sukelia problemų tėvams. Kaip suderinti funkcionalumą su estetika? Ką daryti, kad vaikai kambaryje jaustųsi gerai, o tuo pačiu turėtų praktiškus ir patikimus baldus? Sprendimų yra daug, tačiau norėtume Jums pasiūlyti unikalų būdą įrengti vaiko kambarį –  patrauklios ir praktiškos dviaukštės lovos! Peržiūrėkite ir nustebinkite savo vaiką.

  Dviaukštės lovos – dažniausiai užduodami klausimai :  Ar dviaukštės lovos yra saugios?

  Dviaukštės lovos, nors iš pirmo žvilgsnio gali kelti susirūpinimą dėl vaiko saugumo , iš tikrųjų jos yra saugios. Pagamintos su didžiausiu kruopštumu ir tikslumu, jos atitinka būtinas saugos sąlygas. Jei Prisiminkite kai kurias svarbias funkcijas. Patiems mažiausiems verta rinktis žemas lovas su aukštais turėklais. Net 3-4 metų vaika idar  gali naudotis šiuo lovos modeliu. Aukštesnės dviaukštės lovos yra baldai, skirtos vaikams nuo 6 metų amžiaus. Taip pat surinkimas ir tvirtinimas turi būti atliktas kvalifikuotų darbuotojų.

  Ar verta pirkti dviaukštę lovą?

  Dviaukštė lova yra puikus pasirinkimas kambariui su dviem vaikais. Ypač tinkamas apsirinkimas mažiems daugiabučio namo butams. Dviaukštė lova – tai baldas, kuris taupo erdvę ir padaro vaikų kambarį ergonomiškesnį ir funkcionalesnį.

  Vaikiškos lovos, arba kaip užtikrinti ramų ir spalvingą miegą savo vaikams

  Daugelis suaugusiųjų vaikystėje svajojo apie dviaukštę lovą. Šis baldas tapo džiaugsmingo miego ir išskirtinio poilsio simboliu. Tad kodėl gi neišsipildžius vaiko svajonių? Jums tikrai patiks mūsų platus dviaukštių lovų asortimentas. Baldai yra saugūs, todėl nėra ko nerimauti dėl mažų naudotojų. Dviaukštėse lovose ir vaikiškose lovelėse įrengti turėklai, neleidžiantys vaikams iškristi ir nesusižaloti. Visų elementų kraštai yra šiek tiek suapvalinti. tai neturi įtakos vizualiai, aukštai gaminio estetikai, tačiau suteikia saugumo naudojantis. . Suapvalinti kraštai sumažina traumų ir sumušimų tikimybę.

  Mūsų parduotuvėje galite įsigyti bet kokios spalvos dviaukštę lovą. Taip pat siūlome medinius baldus, kuriuos galite patys perdažyti bet kokia spalva, kad sukurtumėte tobulą miegamąjį savo vaikui. Suteikite savo vaikams puikią vietą žaisti ir mokytis su mumis!

  Mūsų siūlomi baldai pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Mūsų siūlomos dviaukštės lovos bus puikus pasirinkimas! Gamintojai garantuoja kruopštų darbą ir tvirtą jungtį, todėl nereikia jaudintis dėl savo vaikų saugumo. Lovoms sukurti naudojama mediena ir baldų plokštės yra natūralios ir aplinkai nekenksmingos medžiagos.


  Protingai išnaudota erdvė, t.y. dviaukštė lova

  Dviaukštė lova yra unikalus baldas. Jis gali būti sukurtas kaip dvi miegamosios vietos, išdėstytos viena virš kitos, tačiau tampa itin madinga tokią lovą įsigyti ir tik vienam vaikui. Po miegamąja vieta įrengta drabužių spinta, rašomasis stalas ar žaidimų kampelis. Dviaukštė lova yra populiari ir noriai perkama, ypač kai kambaryje nėra daug vietos. Šis sumanus sprendimas leis puikiai ir maksimaliai išnaudoti turimą erdvę. Dviaukštių lovų dėka jūsų vaiko kambaryje tilps viskas, ko jam reikia geram ir tinkamam vystymuisi, augimui ir mokymuisi. Geras patalpų išdėstymas ir tvirti baldai yra būtini! Todėl būtinai apžiūrėkite mūsų vaikiškus baldus, ypač rašomuosius stalus vaikams, kėdes vaikų kambariui, spintas vaikų kambariui, knygų lentynas vaikams, komodas vaikų kambariams ir net vaikiškas sofas bei pufus vaikams.


  Dviaukštės lovos broliams ir seserims

  Vaikų lovos yra labai svarbios. Jaunas žmogus turėtų miegoti bent aštuonias valandas per dieną. Tai reiškia, kad jis beveik trečdalį dienos praleidžia lovoje! Jokiems kompromisams čia nėra nei laiko, nei vietos. Tiek lovos, tiek lovų rėmai ir čiužiniai ant rėmo turi būti aukščiausios kokybės.

  Dėl susitarimo gali kilti daug problemų, ypač kai yra du vaikai. Broliams ir seserims paruošėme specialų dviaukštių lovų pasiūlymą, kuris leis išmaniai sutvarkyti kambarį. Net mažas vaikų miegamasis taps praktiškas ir funkcionalus. Broliai ir seserys tikrai apsidžiaugs gavę dviaukštę lovą.


  Dviaukštės lovos vieninteliam vaikui

  Dviaukštės lovos privalumais gali mėgautis ne tik broliai ir seserys. Tėveliams, norintiems įrengti kambarį vienam vaikui, siūlome ir savo gaminius. Dviaukštės jaunimo lovos tikrai pradžiugins kiekvieną vaiką. Tai saugus ir sumanus erdvės išdėstymo sprendimas. Po lova galite pasistatyti rašomąjį stalą ar spintą, puikiai tiks ir kampelis jam