Prekių katalogas

Apie mus

 • Sveiki atvykę į internetinę parduotuvę www.perkubaldus.lt.

  Pagrindinės internetinės parduotuvės prekės -  baldai svetainei, miegamajam, vaikų kambariui, prieškambariui ir vonei.  Atskira kategorija išskirti biuro baldai.

  Prekių  asortimentas papildomas ir atnaujinamas nuolat, tad jei neradote ieškomo baldo arba netiko kaina - parašykite mums e-paštu info@perkubaldus.lt, ir mes rasime naudingą sprendimą.
  Taip pat baldus galite rinktis tiesiai šių gamintojų internetiniuose puslapiuose arba kataloguose:

  Cama Meble, BRW, BogFRan, Gala Meble, Extom Idzczak, Meblo Lux, Intermeble, Maridex, Benix, Taranko, Szynaka, Stolwit, Radstol -

  atsiuskite mums nuorodą ar užklausimą dėl konkrečios prekės ir mes pasiūlysime geriausią kainą!

  Jums siūlomos produkcijos nesandėliuojame siekdami kuo labiau sumažinti kainą. Baldai yra nesurinkti ir supakuoti į kompaktiškai ir saugiai, todėl jie lengvai transportuojami. Prie visų baldų yra surinkimo instrukcijos, visi varžtai ir detalės skirtos lengvam surinkimui.

  12 mėnesių garantija

  Visiems mūsų parduodamiems baldams suteikiama 12 mėnesių garantija - galite būti tikri, jog įsigyjate ilgaamžius bei kokybiškus baldus.

  Kainos

  Stengiamės, kad produkto kaina Jums būtų kuo mažesnė, bet ne produkto kokybės sąskaita, o mažindami ir optimizuodami kitas išlaidas. Paprastas bei patogus baldų užsakymo procesas taupo Jūsų laiką. Jei nerandate ieškomo baldo mūsų puslapyje ar Jūsų netenkina produkto kaina - tiesiog paskambinkite mums telefonu ir pabandysime išspręsti iškilusią problemą

  Kontaktinis  tel. : +370 699 52111,    elektroninio pašto adresas : info@perkubaldus.lt