Prekių katalogas

Multifunkcinė lovytė UP!

 •  

  LOVYTĖ KŪDIKIUI UP!

   

  • tarnsformuojama lovytė;
  • komplekte su čiužinais 120x70 ir 160x70, stalčiumi, persvystymo stalčiumi;
  • matmenys: plotis/gylis/aukštis - 163,5/77,5/100 cm;
  • spalva: pilka arba dramblio kaulo;
  • prekė bus pristatyta nesurinkta, kartu pridedama išsami surinkimo instrukcija.

      Lovytė UP! yra puikus sprendimas kiekvieno vaiko kambaryje. Lovelė su spintele, persirengimo stalu, stalčiu (užsakoma) ir lentynomis yra baldas keičiasi kartu su vaiku ir prisitaiko prie jo poreikių. Kūdikiui tai puiki, saugi vieta miegoti, žaisti ir ilsėtis jo tėvams- funkcinė erdvė, kurioje galima laikyti visus vaiko priežiūrai reikalingus daiktus. Vyresnio vaiko reikmėms baldą galima paversti didesne (160 cm) lova, pritvirtinus stalą su reguliuojamu viršumi ir spintelę vaikų lobiams. Dėka transformacijos galimybės, UP! yra puikus pasirinkimas visiems tiems, kurie nori džiaugtis gražiu ir funkcionaliu sprendimu daugelį metų. UP! pagaminta iš MDF plokštės, ąžuolo faneros, baldų plokštės ir medžio masyvo. Jis yra baltos spalvos ir derinamas su ąžuolo kojelėmis.

  Pagrindiniai privalumai: - vaikiška lovelė su persirengimo stalu, konteineriu su stalčiumi, spintele ir lentynomis

  - konteineris gali būti montuojamas dešinėje arba kairėje lovos pusėje

  - trijų lygių čiužinio rėmo padėtis, pritaikyta vaiko raidai (29/47,8 / 60,5 cm nuo grindų)

  - nuimama priekinio rėmo dalis - palengvinanti kūdikio įėjimą ir išėjimą iš lovos

  - konvertuojamas į sofą, išardant priekinį rėmą - išardę du šoninius rėmus, gausite 160 cm ilgio jaunesnę lovą, o likusieji elementai - stalas su reguliuojamu viršumi I ir praktiškas konteineris - talpus, praktiškas stalčius su ratais, padengtais padanga, (galima įsigyti)

  -Spintelės stalčiuje yra tyliai savaime užsidarantys „Häfele“ kreiptuvai - lakavimo procese naudojami dažai yra saugūs vaikams, sertifikuoti pagal EN71 / 3, nesukelia alergijos

  Spalva: - balta (SNOW), ąžuolo, matinė danga - pilka (PILKAS), ąžuolo, matinis
   


  Pagaminta iš dažytos MDF plokštės (išorinės dalys) ir drožlių plokštės (vidinės dalys), Häfele stalčių sistemos. Lakuota  laku, kuris specialiai pakietintas bei apsaugo paviršių nuo skysčių, aliejų ir kt.

  Bellamy firmos baldai lakuoti saugiu vaikams laku, atitinkančiu EN 71-3: 1994 reikalavimus. MDF, HDL ar laminuotos plokštės atitinka saugumo sertifikatus bei E1 higienos normas.